Hea Sulle, hea planeedile

Looren naha- ja keskkonnasõbralikud riided on kemikaalivabad ning ei tekita haiguseid ega allergiaid, olles hellad nii Sinu kui Emakese Maa vastu. Kangad kannavad Öko-tex 100 sertifikaati — see on ökomärgis, mis näitab, et materjal on tervisele täiesti ohutu.

Kasutame palju linast materjali, sest see on väikse ökoloogilise jalajäljega. Lina kasvab Valgevenes ja tuuakse Eestisse läbi Euroopa, mis on suur eelis Aasia riikidest tarnimise ees. Lina on monomaterjal ja nii naturaalne, et laguneb keskkonnas ise ära. Samuti sobib lina suurepäraselt ümbertöötlemiseks.

Eetiline otsast lõpuni

Looren peab oluliseks tootmisahela iga etapi eetilisust ja brändi sotsiaalset vastutust. Töötajatele on makstud õiglast palka, neil on head töötingimused ning õhu, vee- ja prügisaaste on kontrollitud. Kõik Looren kollektsioonid disainitakse ja õmmeldakse Eestis, järgides jätkusuutlikkuse ja aeglase moe põhimõtteid.

Vähem on rohkem

Usaldades oma garderoobi valimisel Looren kaubamärki ei vaja Sa igal hooajal uut kleiti või särki, sest tead, et olemasolevad on nii ajatud ja kvaliteetsed, et teenivad Sind hästi aastast aastasse. Ja kui rõivad hakkavad jõudma oma pika eluea lõpufaasi, võid nendega Looren ateljees tänu ümbertöötlusele ja taaskasutusele panna alguse uutele lemmikutele. Aitame Sul valida vastavalt Sinu elustiilile sobivad esemed, mida saad omavahel mitut moodi kombineerida ja alati värske välja näha. Nii säästad raha, aega, ruumi ja planeeti.